» HEMO MEDIKA GROUP

HEMO MEDIKA GROUP

Компанія HEMO MEDIKA Group була заснована в 2005 році у Словаччині; головний офіс компанії знаходиться у м. Кошіце. П’ять наших Центрів гемостазу і тромбозу є лідерами у наданні медичних послуг у сфері гематології на теренах усієї Словаччини, а медичні фахівці регулярно беруть участь у міжнародних заходах по всьому світу.

Від самого початку ми доклали всіх зусиль, щоб збудувати міцну компанію, яка базується на трьох принципах:

Із 2008 року компанія HEMO MEDIKA Group розпочала свою історію на території України. Перша лабораторія була створена у місті Ужгород. Того ж року в Харкові відкрився Європейський радіологічний центр, котрий за перший рік існування допоміг більш ніж 8000 пацієнтів, і продовжує бути єдиним центром у Харкові, що надає послуги з комп’ютерної томографії з коронарографією.

У 2009 році компанія отримала сертифікат ISO, що дало змогу здійснювати діяльність згідно зі стандартами сертифікованого менеджменту.

2011 рік приніс компанії HEMO MEDIKA Solutions справжній успіх. Отримавши звання CERTIFIED SIEMENS SERVICE PARTNER, компанія стала ексклюзивним уповноваженим сервіс-партнером лабораторного обладнання SIEMENS в Україні.

Завдяки досвідченим спеціалістам та високому рівню послуг компанія здобула статус офіційного партнера «EURO-2012».

Упродовж 2012 року компанія HEMO MEDIKA Group відкрила три першокласні лабораторії в Луцьку, Львові та Одесі. У 2013-му – центри радіології у Свердловську, Червонограді, Тячеві, Тернополі та унікальну КЛІНІКУ «ГЕМО МЕДИКА» в Ужгороді.

Усі наші дочірні компанії та підрозділи керуються новітніми підходами й принципами HEMO MEDIKA Group, європейськими стандартами якості та використовують першокласне обладнання SIEMENS.